Hakkımızda

Firmamız 2013 yılında ısı pay ölçer, kalorimetre kurulum montaj ve ısı sistemleri üzerine siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için kurulmuştur. Kısa sürede birçok sayaç firmasının çözüm ortaklığını sağlamıştır. Piyasada pazar payı yüksek sayaç firmalarının Karadeniz bölge servisliği, Türkiye servisliğini yapmıştır. Aynı zamanda birçok firmanın da servis alt yapısını kurmuştur.

2016 yılında Diriliş Enerji Ltd.Şti’yi kurmuş ve böylelikle yetkili ölçüm şirketi lisansı alarak binlerce aboneye adaletli ve güvenli ısı paylaşım faturaları sunmuştur.

Firmamız hali hazırda bulunan site, bina, işyeri, rezidans ve avm gibi merkezi sistem ısıtmalı yaşam alanlarında yöneticilerimize çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

Isı sayacı dönüşüm, sayaç okuma ve ısı paylaşım işlerinde kesin ve sıkıntısız çözümler sunarak %100 müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir. Çözümü zor olan işlerde dahi sektördeki 10 yılı aşkın tecrübeli ekibi ile kesin çözümler sunmaya devam etmektedir

Vizyonumuz: Üretmek, Üreten Türkiye Ekonomisinde yer almak, ülkemize istihdam sağlamaktır.

Misyonumuz: Teknolojiyi ticaretle buluşturmak, yaptığımız işin en iyisini yapmak. Müşterilerimize anında ve kesin çözümler sunarak daima müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktır.

Prensiplerimiz: Dürüstlük, Güven, Gerçekçilik, Samimiyet, Adalet, Sadakattir.

1453 Enerji © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.